03 stycznia 2008

Jestem liberałem ;) ...And Justice for All

Zgodnie z wynikami najszybszego quizu politycznego (określającego przynależność polityczną(do politycznych ideologi?)) jestem liberałem.
Będąc wielki nieznawcą tematu domyślam się że pytania są tendencyjne.

A druga sprawa o której chciałem napomknąć to idea bookrossingu reprezentowana m.in. przez serwis bookcrossing.pl czy podaj.net. W skrócie ludzie wymieniają się książkami ewentualnie zostawiają je w umówionych miejscach gdzie każdy może sobie przyjść, książkę wziąć i dokonać intelektualnej konsumpcji. Dłuższy opis. Fajność pierwszego serwisu polega na tym że możemy śledzić losy naszej książki. Ludzie co prawda straszliwie omójtyboże zabiegani i na nic czasu nie mają, a co dopiero na jakieś tam książki noale. Język ubożeje. Komunikacja ubożeje. Niektórzy nawet nie mają czasu powiedzieć narazie. Społeczeństwa upadają. Cywilizacja upada. !.
Pójdę pooglądać królika bugsa(kurwa że go tak namiętnie wycinają z netu, jakby im to realną szkodę robiło, banda kretynów w krawatach).

I jeszcze na koniec looknijcie cover Running Up the Hill w wykonaniu Within Temptation

cya, na pohybel skórwysynom.

//edit
link do quiz'u

5 komentarzy:

zielonobrody pisze...

a może tak link do tego quizu?

dx0ne pisze...

ups. a rano się obudziłem i myślałem żeby sprawdzić czy dałem linka, ale jakoś wyleciało mi z głowy

zielonobrody pisze...

To ja jestem dwa w prawo i jeden w prawo i w dół od Ciebie:)

Nikita Asimov pisze...

I'm libertarian! Z lekkim odchyłem na lewo.

dx0ne pisze...

kwestia tych economic issus. byłbym za uwolnieniem wszystkiego gdybym żył w innym kraju, ale tak to zgodzenie się na te sprawy oznaczałoby załamanie się społeczeństwa... a przynajmniej tak myślę - nie mam jakiegoś szalonego pojęcia w tych sprawach.