09 marca 2007

to sie w kopytach nie mieści

Jeśli myślicie że Cannibal Ferox było krwawe, zaprawdę powiadam wam nie widzieliście jeszcze nic.
Jeśli myślcie że Saw 3 był straszny, zaprawdę powiadam wam nie widzieliście jeszcze nic.
Jeśli turlaliście się podłodze w spazmach śmiechu oglądając kolejna część Troll, zaprawdę powiadam wam wasze trzustki i przepony jeszcze nic nie czuły.(btw pamiętam że oglądałem tego 3 część, ale wygląda na to że istnieją tylko dwie, well późno było [swoją drogą miło wspominam te nieprzespane nocki z horrorami na TV4])
Jeśli myślicie że film Mamut to był niezwykle głupi pomysł na horror, zaprawde powiadam wam sami jesteście głupi ;)

Oto daje wam horror Black Sheep [w tle demoniczne beczenie] Nie omieszkajcie zobaczyć galerię i jeszcze oficjalną stronę (ten screamer/game mnie rozwalił XD) poczytajcie sobie też tam dowcipy, ale po obejrzeniu trailera.
Tak tytuł plus genre są self explanatory. Oto na odludziu(a jakże, w alternatywie mieli amerykański akademik opustoszały na czas wakacji) jakiś eksperyment wymyka się spod kontroli. no i... Sheeps are revolting! Get redy for the violence of the lambs. Tak moi drodzy państwo horror opowiadający o human eating ofcach. Prosimy się strasznie baa-a-aać. Gdyby tylko aktorzy byli jacyś znani spokojnie można by(możnaby?) było zaocznie przed premierą wciągnąć ten film na listę najzabawniejszych filmów wszech czasów. Choćby za pomysł.
Muszę zdobyć ten film! Muszę zabić swoją przeponę...
And you? Do you wanna meeeeess with us?
Aha i kliknijcie w plakat żeby zobaczyć rozwalający tagline. Meeaha jeszcze tutaj trailer w quicktime(z reztą w czym miałby być na stronach appla) na YT jak ktoś woli == gorsza jakość
Czekam na Black Sheep 2: Zombie Fur

ps: kiedyś wpadłem na pomysł gry - jakiegoś miksu lemingsów/cannon fodder/jump'n'bum/kill bunny opowiadający o krwawym konflikcie ofiec z mamutami. niestety zatoneło w mrokach niepamięci. a jak już jesteśmy przy pomysłach na gierki orbital sheep launcher. only on this planet. jakiś rip off "Orbital Sniper"a mogłby z tego być.

KURWA disklajmer
ja nie wiem kto jest i po czyjej stronie odpowiedzialny za to iż te grające/video banery na różnych serwisach (like filmweb.pl) startują same z włączonym dźwiękiem(i mimo że wyłaczysz next time jest to samo), ale to musi być jakiś skończony popierdoleniec i wzywam tutaj Ministra Obrony czy kogoś władnego o przymusową prewencyjną kastrację tego osobnika coby się pokurwienie mentalne nie szerzyło w narodzie, geez!
to jest most irritating internet thing ever.
podpisano o 2:15AM: ja i niezwykle wkurwieni mieszkańcy kamienicy w której czasowo zamieszkuję

2 komentarze:

Queight pisze...

Jeżeli tylko używasz firefoxa jest pewna przecudowna wtyczka o nazwie Flashblock :)
Zamiast flashy ukazuje się coś jakby przycisk play, żeby ew. jednak włączyć flasha.

dx0ne pisze...

niby tak, well nie to ze ja jestem totaly against ads itd. ogladam nawet te trailero-bannery(np na filmwebie) ale niech mam możliwość zadecydować o tym a nie mnie rycząca godzilla atakuje o 3 w nocy. to tak jakby hostessy na promocjach podchodziły do klientów obrzygiwały ich albo rzucały wiązanke której by się scenarzysta psów nie powstydził a potem przechodziły do prezentacji pasty do zębów. ok ja rozumiem że żyją z reklam i bez tego nie było by "darmowego" contentu(pomijam fakt że dostarczonego przez userów, za free), ale to transakcja wiązana: bez userów nie byłoby ich, w ogóle! (a mogłaby być wikipedia, utrzymywana z dotacji == nie krawaciaże nie zarabiają) więc trochę szacunku chyba się nam należy. cóż poczekamy pożyjemy, Flashblocka poużywamy, a może za parę lat i w polskim necie zapanuje cywilizacja a nie dziki zachód.