19 września 2008

się sprzeda, się sprzedam

Tyle się pisze, że w szkołach dzieci się niczego nie uczą, że "ta dzisiejsza młodzież" durna się robi. Ale dorośli, trzeba dodać kurwa, bo inaczej przejść obok tego nie można, również niczego się nie uczą. Ludzie są sprzedajni. Dla pieniędzy i sławy zrobią wszystko. Będą cieli w chuja niczym Kasparow w szachy. A potem będą cieli jeszcze trochę.

Miałem pisać o tym po pierwszym artykule. W nim autor wylewał swoje święte oburzenie na komentarze "słitaśna focia" pod zdjęciem bramy obozu Auschwitz. Zero zastanowienia, zero kontekstu. Skąd kurwa 11 letnie dziecko ma kojarzyć metalową bramę z napisem w niezrozumiałym języku z tragedią milionów ludzi?! Ale trzeba nakręcić skandal, bo sezon ogórkowy jeszcze dogasa.

Teraz dowiadujemy się, że artykułem "wysłali" dziecko(właśnie to zauważyli) do poprawczaka. Oczywiście w typowym stylu "ura bura", sprawa dopiero w toku ale oni(MY! TO MY! CZYTAJCIE NAS!) już wysłali. "...byleby o nas mówili". Oczywiście musi być "To Pardon opublikował jako pierwszy" (swoją drogą jakieś kompleksy zauważam w serwisach o2 "my pierwsi" "tylko u nas"). I jeszcze to "Ma 9 lat. DZIEWIĘĆ.". A ile lat mają autorzy? NO ILE? Stare konie, a zero pomyślunku. Artykuł który to ma wybielić Pardon:

Tak - szwankuje szkoła, wychowanie, informacja. Nie młodzież.
[W domyśle: Nie my.]
kończy się świeżyzną: nowym skandalicznym zdjęciem. Tylko tym razem ze starszym osobnikiem. No temu to już dojebiemy bez reszty. Się dopiero sprzeda.
Dziwny to pomysł zasłaniać kupę jeszcze większą kupą.

PS: Komentowania akapitu "młodzież płacze" się nie podejmuje, bo zakrawa on na taką żenadę, że zbiera mi się na wymioty.

1 komentarz:

Maciej Łebkowski pisze...

po chuj czytać takie syfy jak pardon?