12 listopada 2007

Skurwysyństwo się pleni

Reklama na o2.pl emitowana o 1AM. Wyskakuje na Ciebie to gówno powodujące rozjachanie się strony, a do tego jakiś skurwiały baran dodał muzykę, BARDZO KURWA GŁOŚNĄ MUZYKĘ.
Żebym miał tak zdechnąć to Orange Music mówię stanowcze: chuj wam w dupe! No gorące brawa dla pomysłodawcy. Żeby tak lada dzień został dawcą płuc.
To samo z ostatnim chujstwem od Knorra. Otwierasz sobie coś w tle i atakuje Cię jebane "pom pom pom". WTF?!

Ja nie wiem co za wynaturzone pojeby pracują w tych agencjach produkujących warczące spammery. Bo to nie są nawet banery reklamowe, nie. To się pojawia i Ty się gówno z tego dowiesz. To tylko Cię wkurwia. A całą interakcja nie polega na poznaniu produktu tylko znalezieniu tego jebanego krzyżyka. Pierdolony zaścianek! Możesz chodzić po caaałym internecie w spokoju, a wystarczy że pójdziesz na jakiś popularniejszy(a i to nie zawsze) serwis polski żeby zostać wizualnie i dźwiękowo zgwałconym. CO JEST KURWA Z WAMI NIE TAK?! Czy wy nie korzystacie z netu? Ludzie będą instalować AdBlocka i gówno zarobicie, G Ó W N O. Bo gówniana jest wasza polityka. Was trzeba kastrować żeby się debilizm w narodzie nie szerzył.
Rzekłem.

2 komentarze:

reod pisze...

Ja tam flasha tylko na youtube włączam, toteż problem z głowy.

Anonimowy pisze...

nie cwaniakuj jebany skurwysynu...